Vozový park

Řešení vozového parku

Naším cílem je najít to nejvýhodnější řešení pojištění pro firemní flotilu (od 5 vozidel) z celého pojistného trhu s přihlédnutím k aktivitám společnosti, jejich specifickým rizikovým charakteristikám a individuálním potřebám. Spolu s pojistným řešením jsme zároveň schopni zajistit i fleet management tak, aby docházelo k regulaci škodního průběhu vozového parku, který zásadně ovlivňuje vyjednávací pozici v rámci ceny pojistného řešení.

 

Pro veškeré klienty zkoumáme a analyzujeme jejich aktuální smlouvy o pojištění motorových vozidel za pomoci našich odborných pracovníků, díky čemuž jsme schopni navrhnout nejvhodnější stavbu pojištění pro Váš vozový park.

Kromě těchto činností poskytujeme komplexní správu pojištění Vašich motorových vozidel, díky čemuž dochází ke snížení administrativních úkonů Vaší společnosti a optimalizaci nákladů na pojištění.

 

Jsme pro Vás schopni zajistit například následující pojistná řešení:

 

  • Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla

  • Havarijní pojištění (CASCO)

  • Pojištění rozdílu mezi pořizovací a aktuální tržní hodnotou (GAP)

  • Mnoho dalších doplňkových pojištění jako například připojištění skel, úrazu atd.

 

V případě zájmu o zajištění indikativní nabídky pojištění motorových vozidel, či konzultace ohledně pojištění motorových vozidel, nás neváhejte kontaktovat!

Kontakt

Tomáš Drbohlav

email: tomas.drbohlav@aon.cz

  • Grey LinkedIn Icon

Aon Central and Eastern Europe a.s.

Václavské náměstí 832/19

Praha 1 110 00

Česko

mail.png
phonebig.png
linkedin.png
twitter black.png

 ©2020 Aon plc. All rights reserved.