O nás

Aon plc (NYSE:AON) je globálním lídrem v odvětví profesionálních služeb poskytující široké spektrum řešení v oblasti rizik. S pomocí více než 50 000 kolegů ve 120 zemích a za využití jedinečných tržních dat a důsledných analýz poskytujeme klientům řešení, která snižují volatilitu a zlepšují výkon.

Portfolio služeb Aon

Commercial Risk Solutions

Rizikové poradenství a strukturovaná řešení pro řízení rizik. Due diligence, tvorba a správa pojišťovacích programů. Poradenství a zastupování při řešení škodních událostí pro získání náležitého odškodnění v co nejkratším čase.

Retirement Solutions

Poradenství pro penzijní řešení dostupné na trhu. Návrh variant pro systémy penzí s definovanými příspěvky a penzijní pojištění. Zhodnocení dodavatelů, komunikace se zaměstnanci a implementace penzijních plánů včetně individuálních poradenských služeb pro zaměstnance. 

Pomoc klientům při realizaci bezpečných a udržitelných důchodových programů.

Data & Analytic Services

Propojení proprietárních dat, technologií a poradenských služeb. Podpora klientů při přijímání kvalifikovaných rozhodnutí. Analytický tým rozdělen do tří center excelence – Actuarial, Impact Forecasting a Catastrophe Management.

Reinsurance Solutions

Řešení pro přenos rizik, zastupování při řešení škodních událostí a řízení kapitálu. Odborná podpora klientů při přijímání optimálních kapitálových rozhodnutí. Poskytování těchto řešení pro společnosti: obligatorní zajištění, fakultativní zajištění a zajištění fakturace pojistného a vyřizování škodních událostí v rámci CEE regionu.

Health Solutions

Poradenství v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Poradenství v oblasti řešení pro zdravotní péči včetně zaměstnaneckých a doplňkových programů. Implementace široké škály řešení pro lokální i přeshraniční trh. Tvorba a implementace řešení pro expaty. Poskytování komplexního zdravotního pojištění pro cizince.

Rádi byste se dozvěděli více?

Aon_Logo_Red_Tagline_RGB.png