M&A poradenství

Poradenství v oblasti M&A

Vyšší požadavky na výnosnost transakcí a značná konkurence nutí soukromý kapitál i korporátní investory snižovat svoji toleranci k riziku. Globalizace a zahraniční expanze způsobuje, že Private Equity i korporátní sféra pracují s méně známými oblastmi podnikání či novými zeměmi. My v Aon Vám umíme pomoci vytvářet udržitelnou hodnotu při vašich akvizicích, fúzích a prodejích, a to od vstupu do jednání s prodávajícím až po prodej vašich aktiv.

Náš tým dedikovaných expertů AMATS (Aon’s M&A and Transaction Solutions) nabízí modelaci níže uvedených pojistných řešení přímo na míru Vaší transakci:

 

  • Warranty & Indemnity (W&I) Insurance

  • Tax Insurance

  • Litigation Insurance

  • Enviromental Insurance

  • Intellectual Property

 

Naším prostřednictvím je také možné sjednávat pojištění vlastnického titulu (Title Insurance). Tento pojistný produkt je vhodný pro společnosti, které se věnují investicím v oblasti nemovitostí, pozemků a jejich následnému developmentu. Zajišťuje náhradu ztrát, které majitel nemovitosti či pozemku utrpí, pokud někdo zpochybní jeho vlastnický titul. Pojištění je retroaktivní ve smyslu, že se vztahuje na všechny události, které se ve vztahu k dané nemovitosti nebo pozemku odehrály v minulosti a přijde se na ně teprve v budoucnosti. Také chrání klienta při případných problémech s koupí od nevlastníka, souvisejícími daňovými nedoplatky či nezapsanými věcnými břemeny.

Kontakt

DSC04637-Edit_edited.png

Jan Bakule

email: jan.bakule@aon.cz

  • Grey LinkedIn Icon
Aon_Logo_Red_Tagline_RGB.png